Ochrana osobných údajov

Kto sme

Fyz.sk je produkt informujúci o novinkách vo fyzike pre žiakov základnej a strednej školy. Produkt je tvorený Júliou Jánošíkovou a dobrovoľnými prispievateľmi. Adresa našej webovej stránky je: http://www.fyz.sk a kontaktovať nás môžete na kontakty uvedené na http://www.fyz.sk/kontakt/

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Zbierame vaše e-mailové adresy keď sa prihlásite na odber noviniek, aby sme Vám mohli zaslať tieto novinky. Zbierame tiež údaje o otvorení e-mailu s novinkami, kliknutia v e-maile a potvrdenia o odbere.

Komentáre: Keď návštevníci webu zanechávajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

S kým zdieľame vaše údaje

E-mailové adresy s nikým nezdieľame. Údaje zadané pri komentári sú verejne zobrazené.

Kam posielame vaše údaje

Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

Ako dlho uchovávame vaše údaje

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach ukladáme ich e-mailovú adresu do zoznamu adries. Všetci používatelia sa môžu kedykoľvek odhlásiť z odoberania noviniek a môžu požiadať o zmazanie svojich údajov zo zoznamu. Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Údaje v komentároch sú tiež zobrazené bez obmedzenia, a môžete požiadať o ich zmazanie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak ste sa prihlásili na odber noviniek na tejto webovej stránke, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o Vás ukladáme, vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli.

Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.