Workshop „Ako učiť pomocou technológií Microsoft“ (2017)

Dňa 13.3.2017 sa uskutočnil  druhý ročník Workshopu „Ako učiť pomocou Microsoft technológií“ v ZŠ Záhorácka Malacky. Viac ako 20 učiteľov z Bratislavského kraja  a  širšieho okolia sa vzdelávalo a inšpirovalo, ako učiť pomocou Microsoft technológií.

Učitelia videli prácu s Office 365 v škole i priamo na vyučovacej hodine.

Počas otvorenej hodiny videli STEM aktivitu, na ktorej žiaci vytvorili baterku, elektronicky ju zdokumentovali a spracovaný elektrický obvod, ktorý zazdieľali s učiteľom pomocou OneNote. Sledovali praktické ukážky  použitia aplikácie Forms a vytvorenie elektronického testu.

V druhej časti sa učitelia oboznámili s aplikáciami Office 365 a ich využitím vo vyučovacom procese. Dozvedeli sa nielen o novinkách vo Windovs10, ale aj o všetkých súčastiach a podpore, ktoré môžu využívať v rámci spoločnosti Microsoft a jej produktov.

Ďakujeme všetkým učiteľom, ktorí sa zúčastnili nášho workshopu a v prípade, že aj vy ste učiteľ a chcete sa podobného workshopu zúčastniť, kontaktujte nás na skolenia(at)zs4malacky.sk .

Túto aktivitu pripravuje ZŠ Záhorácka Malacky so spoločnosťou Microsoft v rámci projektu Vzdelávame pre budúcnosť. Týmto chce ZŠ Záhorácka Malacky poďakovať Zuzane Molčánovej a Jiřímu Chytilovi za ich entuziazmus a prístup k takýmto aktivitám. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Fotogaléria